Про нас

Компанія "Хорека Київ" пропонує комплексні рішення для забезпечення чистоти й гігієни на підприємствах сегментів HoReCa, FnB, в торгових центрах, медичних та навчальних установах та в харчовій промисловості.

Компанія є офіційним дистриб'ютором продукції відомих світових торговельних марок і постачає практично у всі регіони України паперово-гігієнічну продукцію, диспенсери, витратні матеріали, а також уборочне устаткування та прибиральні інвентари, миючі засоби та професійну техніку, тележки для збирання приміщень. В своїй діяльності ми використовуємо світові бізнес-практики і безперервно набираємо власних.


Наша МІСІЯ - створення надійних відносин з нашими клієнтами, бездоганне обслуговування клієнтів та встановлення провідних позицій на місцевому ринку.

Наші ЦІННОСТІ - це стійкий ріст, якість, професіоналізм та прозорість.

ІСТОРІЯ компанії Хорека починається з 2011 року, компанія, заснована піонерами сектора HoReCa в Азербайджані, професіоналами з більш ніж 10-літнім досвідом. У нашому портфоліо представлені потужні всесвітньо відомі бренди, а також бюджетні продукти, щоб задовольнити потреби більшої аудиторії клієнтів.

Сьогодні Хорека об'єднує в своєму портфелі не тільки провідних виробників паперових виробів та хімії категорії імпортного виробництва, а також кращих виробників якісних місцевих продуктів у Азербайджані. В даний час компанія займає провідні позиції серед дистрибуторських компаній Азербайджану.

В 2015 році Хорека вирішила розширити і заснувала дочірню компанію Хорека Київ в Україні. За кілька років на українському ринку компанія співпрацює з великими мережами та іноземними компаніями. В основу роботи нашої компанії покладено принцип системного підходу та використання сучасних бізнес-процесів, що дозволяє надавати всім своїм клієнтам оптимальне співвідношення ціни та якості надаваного сервісу.