Notice: Undefined variable: product_info in /home/horeca02/horeca.kiev.ua/www/catalog/controller/information/aridius_news.php on line 152 Навіщо потрібна декальцинація для посудомийних машин

Навіщо потрібна декальцинація для посудомийних машин

Купуючи дорогі професійні машини будь-який заклад не повинен забувати що за посудомийною машиною потрібен регулярний догляд.

Ознаки що машина потребує декальцінаціі:

  1. На приладах залишаються розводи.
  2. З машини валить піна.
  3. Машина не характерно шумить.


Декальцинація посудомийних машин:
При підключенні посудомийних машин, безпосередньо до жорсткої водопровідної води (іноді додатково встановлюють водопомякшувач), відбувається поступове осадження солей жорсткості на внутрішній поверхні камери (на стінах, ТЕНах, миючих і обполіскуювачих штангах), ремонт яких, не є гарантійним. А адже саме перегорання Тена (основного нагрівального елементу в ПММ, який і нагріває воду) є найбільш частою, причому не гарантійної, поломкою.

Відкладення мінеральних солей жорсткості не дають ТЕНу вчасно остигати, він весь час змушений гріти, що в підсумку і призводить до його перегорання.
Щоб уникнути проблем з дорогим ремонтом, необхідно регулярно (мінімум 1 раз в 3 місяці) вручну проводити видалення вапняних відкладень усередині камери. Оскільки відкладення мінеральні, то видаляти їх необхідно кислотними препаратами, наприклад, таким як Entem Antikalk або NETA З 50.

Компанія Хорека Київ виробляє процедуру декальцінаціі для клієнтів безкоштовно. Дізнатися більше про процедуру, Ви можете в нашій компанії:

Телефонуйте за тел .: (063) 8252525; (044) 2434004
Пишіть на сайті або на ел. пошту: horeca@horeca.kiev.uaРекомендовані товари