Сервіс

1. ВСТАНОВЛЕННЯ ДОЗУЮЧИХ СИСТЕМ НА РОСУДОМИЙНИХ МАШИНАХ

Результати миття посуду в посудомийній машині залежать від багатьох факторів, починаючи від кваліфікації персоналу і закінчуючи правильним вибором миючого засобу і його дозування. Більшість посудомийних машин, що поставляються в Україну, не містять в своєму складі дозатори миючих засобів, тунельні ж машини часто не мають і дозатори обполіскувальних засобів. Компанія "Хорека Київ" має в наявності дозатори практично на всі типи машин. Наші фахівці встановлять дозатори, зроблять їх налаштування на отримання оптимального результату миття, дадуть консультації персоналу.

Дозатори часто виходять з ладу у зв'язку з постійною роботою з агресивними лужними і кислотними засобами. Компанія "Хорека Київ" виробляє також технічне обслуговування та ремонт встановлюваних нею дозаторів (за умови використання в цих посудомийних машинах тільки засобів які поставляються нею). Один раз на місяць або по мірі необхідності, наші фахівці перевірять роботу дозатора, при несправності відремонтують або замінять його, дадуть консультації персоналу з миття посуду, зроблять декальцинацію машини.

2. ПРОГРАМУВАННЯ ПРАЛЬНИХ МАШИН, ОПТИМІЗАЦІЯ ВИТРАТ ХІМІЇ В ПРАЛЬНІ

Створення індивідуальних програм прання для конкретних умов конкретної пральні забезпечить оптимальний витрата миючих засобів, часу і енергоресурсів, а також необхідну кінцеву якість білизни. Наша компанія надає сервіс з програмування та установки систем автоматичного дозування в пральні. Ці системи здатні вирішити будь-яке завдання, реалізувати точне дозування миючих засобів, і при цьому гарантувати надійну роботу. Використання дозатора дозволяє вести точний контроль витрати хімії в пральні. Дозатори підходять для професійних і промислових пральних машин завантаженням від 10 до 100 кг.

3. ВИБІР ОПТИМАЛЬНОГО РІШЕННЯ, РОЗРАХУНОК ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ КЛІЄНТА

З огляду на індивідуальні потреби клієнтів компанія "Хорека Київ" підбере оптимальне рішення видаткової продукції по паперовим виробам, а також миючих засобів та збирального інвентарю. Для контролю закупа і розрахунку економічної ефективності надаються місячні і квартальні звіти відділу закупа.

4. МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО ТЕСТУВАННЯ ТОВАРІВ

5. ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА ТОВАРУ ПРОТЯГОМ 24-Х ГОДИН ПО КИЄВУ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ; ДОСТАВКА В РЕГІОНИ.

6. РЕГУЛЯРНЕ НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ КЛІЄНТА ВИКОРИСТАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Навчання персоналу виконує важливу функцію найкращого використання нашої продукції. За необхідності торгові менеджери, а також запрошені фахівці навчать персонал клієнта правильно і ефективно використовувати продукцію забезпечуючи економію.